15 Temmuz kalkışmasında gözünü bile kırpmadan canlarından, mallarından, çocuklarından vazgeçen, vatanımıza sahip çıkmak uğruna canlarını feda eden Aziz Şehitlerimizin ruhlarına ithafen, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle Merkez Kampüs Hoca Ahmet Yesevi Camii'nde öğlen namazına müteakiben Mevlid-i Şerif okutuldu. Mevlid-i Şerif’e Rektörümüz Prof. Dr. Musa Yıldız, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Ramazan Bayındır, Prof. Dr. Fazlı Polat, Prof. Dr. Yücel Gelişli ile Genel Sekreterimiz Mehmet Ali Özkan’ın yanı sıra akademik ve idari personelimiz katıldı.
Üniversitemizde 15 Temmuz Şehitlerimizin Ruhlarına İthafen Mevlid-i Şerif Okutuldu
QS Avrupa’nın En İyi Üniversitelerini Açıkladı: Gazi Üniversitesi İlk 300’de Yerini Aldı
Mezunumuz 15 Temmuz Şehidi Cennet Yiğit’in Hatırası Anı Evinde Yaşatılıyor
Mezunumuz Doç. Dr. Mahir Ülgü, Sağlık Bakanlığı Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğüne Atandı
Nahçıvan Devlet Üniversitesi Heyeti Rektörlüğümüzü Ziyaret Etti
Görüş, istek ve değerlendirmelerinizi bize iletin.