Tıp Fakültesi 2024 Yılı Kalite Koordinatörlüğü Birim Ziyareti Gerçekleştirildi
28 Haziran 2024 | 11:12

Üniversitemizde kalite güvencesi sisteminin sürekli geliştirilmesi amacıyla Kalite Komisyonu Başkan Vekili Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Ramazan Bayındır başkanlığında Kalite Koordinatörü Öğr. Gör. Dr. H. Nurgül Durmuş Şenyapar ve Kalite Komisyonu Birim Danışman Üyesi Prof. Dr. Musa Sarı’dan oluşan heyetle Tıp Fakültesi ziyareti, Dekan Prof. Dr. Alper Ceylan ev sahipliğinde 27.06.2024 tarihinde gerçekleştirildi.

Birim kalite çalışmalarının başarı ve yetkinliğinin artırılması amacıyla düzenlenen ziyarete kalite çalışmalarından sorumlu Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Asiye Uğraş Dikmen ve Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Nazmi Mutlu Karakaş, Birim Kalite Ekibi Başkanı Prof. Dr. Özlem Gülbahar ile birim kalite ekibi üyeleri ve Fakülte Sekreteri Mehmet Önder katıldı. Birime bağlı program alt çalışma gruplarında görevli akademisyenler toplantıyı çevrim içi olarak takip etti.

Kurumsal akreditasyon başarımızın sürdürülebilirliği için kurum ve birim düzeyinde yürütülmesi gereken çalışmalara ilişkin Rektör Yardımcısı ve Kalite Komisyonu Başkan Vekili Prof. Dr. Ramazan Bayındır’ın açılış konuşmasının ardından Kalite Komisyonu Birim Danışman Üyesi tarafından hazırlanan Birim İç Değerlendirme Raporu incelemesinin sunulduğu toplantıda, BİDR ve KİP-İR yazımına ilişkin bilgilendirme yapılarak kurum ve birim iyileştirme planları görüşüldü, katılımcıların kalite süreçlerine ilişkin soruları yanıtlandı.

-1 -1 -1
background image