Üniversitemizde Verimlilik Toplantılarının Sekizincisi Gerçekleştirildi
23 Şubat 2021 10:52

Rektörümüz Prof. Dr. Musa Yıldız, verimlilik toplantılarının sekizincisinde Diş Hekimliği Fakültesi bölüm ve ana bilim dalı başkanlarıyla bir araya geldi. Toplantıya Rektörümüzün yanı sıra Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ramazan Bayındır, Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kahraman Güngör, Dekan Yardımcıları Prof. Dr. İlke Atasoy Ulusoy, Doç. Dr. Merve Çakırbay Tanış ile ana bilim dalı ve bölüm başkanları katıldı.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ramazan Bayındır toplantıda araştırma üniversitesi kriterleri ile ilgili bilgiler verirken Akademik Veri Yönetim Sistemi  (AVESİS), Akademik Teşvik Ödeneği Süreç Yönetim Sistemi (ATÖSİS), Kurumsal Veri Yönetim Birimi ve Sistemini uygulamaya başladıklarını ifade etti.

Rektörümüz Prof. Dr. Musa Yıldız ise Gazi Üniversitesinin önemine dikkat çektiği konuşmasında, Üniversitemizin el birliğiyle daha iyi noktaya taşınabileceğini ifade etti. Bu noktada Diş Hekimliği Fakültesine çok önemli görevler düştüğünü vurgulayan Rektörümüz, kendisine yöneltilen sorulara yanıt verdi.

Toplantıda söz alan Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kahraman Güngör, Diş Hekimliği Fakültesinde yapılan etkinlikler ve bilimsel çalışmalar hakkında bilgiler verdi.