Rektörümüz Prof. Dr. İbrahim Uslan'ın 14 Mart Tıp Bayramı Mesajı - Gazi Üniversitesi
Duyurular

Çağdaş bir devlet olmanın en önemli gereklerinden biri tüm vatandaşlara iyi bir sağlık hizmeti sunmaktır. Ülkemizde son yıllarda tıp ve sağlık hizmetleri alanında dikkat çekici gelişmeler olmuştur. Hekimlerimiz yüksek görev bilinciyle özverili bir şekilde çalışmaya devam etmekte ve önemli başarılara imza atmaktadırlar.

Türkiye’nin en büyük üniversiteleri arasında yer alan ve sağlık alanındaki başarılı çalışmalarıyla adından sıkça söz ettiren Gazi Üniversitesi, geleceğin hekimlerini ve sağlık çalışanlarını da yetiştiren bir yükseköğretim kurumudur. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Türkiye’nin en büyük üniversite hastanelerinden birisi konumunda bulunmakta, sağlıkla ilgili fakülte ve meslek yüksekokullarımız kendi alanlarında Türkiye’nin en başarılıları arasında yer almaktadır.

Sağlık alanındaki başarılı çalışmalarımızın artarak devam edeceğine inanıyor, Gazi Üniversitesinin değerli hekimleri ve sağlık çalışanları başta olmak üzere tüm hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum.